جزییات خبر

گرامیداشت روز پزشک در مرکز واکسیناسیون شهید تندگویان منطقه تربت حیدریه

(سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۰۸

مهندس بلندی مدیر منطقه به همراه امیر مرادی فرمانده تیپ ۱۷۷ وجمعی دیگر از مسئولین ذیربط همزمان با روز پزشک به منظور عرض خداقوت به مدافعین و همیاران سلامت از مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید تندگویان بازدید و روز پزشک را به پزشکان حاضر در مرکز تبریک گفتند

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه ، مدیر منطقه تربت حیدریه به همراه جمعی از مقامات ارشد نظامی به مناسبت روز پزشک وقدردانی از زحمات مدافعین سلامت از مرکزتجمیعی واکسیناسیون شهید تندگویان منطقه تربت حیدریه بازدید کردند .

در این بازدید فرمانده تیپ ۱۷۷ متحرک حجومی ارتش ضمن تبریک این مناسبت فرخنده، از مهندس بلندی مدیر منطقه بواسطه ایجاد این مرکز تشکر نمودو آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با مرکز واکسیناسیون شهید تندگویان ودانشگاه علوم پزشکی اعلام داشت.

 مدیر منطقه تربت حیدریه، از همراهی و حضور ارزشمند امیر مرادی فرمانده تیپ ۱۷۷ ارتش در تامین کادر پرستاری قدردانی نمودوضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت به خصوص دکتر قاسمی اول شهید مدافع سلامت ارتش در شهرستان،  با اهدای لوحی از امیر مرادی فرماندهی تیپ ۱۷۷ متحرک حجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی بواسطه مساعدت وتعامل با این مرکز تقدیر و تشکر کرد.

مهندس بلندی مدیر منطقه تربت حیدریه بمناست روز پزشک با اهدای لوح سپاس از دکتر محمد امین اقبالی پزشک بهداشت و درمان صنعت نفت در این مرکز ودکتر ابراهیمی رییس بیمارستان ارتش تجلیل و قدردانی نمود.

در خاتمه مراسم از خبرنگاران عزیز مدعو که نقش تاثیرگذاری در اطلاع رسانی وارتقای سطح آگاهی مردم بخصوص در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ایفا نمودند تجلیل بعمل آمد.

روز پزشک 1

روز پزشک 3
روز پزشک 2

 

روز پزشک 4

روز پزشک 6

روز پزشک 5
روز پزشک 8
روز پزشک 7

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید