جزییات خبر

نقش اثربخش آموزش‌های‌کوتاه مدت ایمنی (T.B.M) قبل از شروع کار ،درکاهش حوادث منطقه تربت‌حیدریه

(پنج شنبه ۱۰ اَمرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۴۴

آموزش‌های کوتاه مدت ایمنی (T.B.M) قبل از شروع کار با هدف کاهش حوادث و بیماریهای شغلی در منطقه تربت‌حیدریه برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه آموزش‌های کوتاه مدت ایمنی (T.B.M) قبل از شروع کار با هدف کاهش حوادث و بیماریهای شغلی در منطقه تربت‌حیدریه برگزار می گردد.

مصطفی نخعی درخصوص اهمیت طرح مباحث ایمنی در محیط کار تصریح کرد انسان مهم‌ترین‌واصلی‌ترین رکن سیستم مدیریتHSE است. بدون شک با شناسایی صحیح و کامل خطرات وتوجیه نمودن پرسنل درگیر با فعالیت، می‌توان از احتمال و شدت حادثه تا حد زیادی کاست و در راستای رسیدن به محیط ایمن، گام موثری برداشت.

وی اظهار داشت یکی از روش‌های بسیار موثردر کاهش حوادث و بیماریهای شغلی، برگزاری جلسات بحث ایمنی در محیط کاراست که تجربیات موفق تئوری و عملی بدست آمده دال براین موضوع می باشد.

معاون فنی و عملیاتی منطقه افزود :در جلساتT.B.M مختصری از شرایط کار، شرح وظایف، نکات ایمنی محل کار، ارتقائ آگاهی در خصوص خطرات موجود، گفت‌و‌گو در خصوص روش‌های پیشگیرانه، بررسی خطرات و حوادث روزهای قبل و ... در محدوده زمانی 10 دقیقه و در آغاز شیفت در محل کار بیان می‌گرددودر نهایت به‌منظور افزایش بهره‌وری، چند دقیقه ای به پرسش و پاسخ پرداخته می‌شود.


آموزش 1

 آموزش 2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید