جزییات خبر

نشست مدیر منطقه تربت حیدریه با مدیران روابط عمومی و اصحاب رسانه بمناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی

(دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۸:۰۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه بمناسبت گرامیداشت روز روابط عمومی، میزبان هیات رئیسه و اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و نهادهاو خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه، مدیر منطقه ضمن دیدار با رئیس و کارکنان روابط عمومی منطقه و تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی میزبان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و دیگر اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شد.

مهندس جواد بلندی در جمع مدیران روابط عمومی ضمن تبریک 27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی با اشاره به تاریخچه و قدمت روابط عمومی نفت و اقدامات قابل توجهی که دراین حوزه انجام شده،جایگاه روابط عمومی را در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در ادوار مختلف در تصمیم سازی ها موثر و مهم برشمرد و از نقش برجسته همکاران خود در روابط عمومی پخش تقدیر و تشکر کرد.

مدیر منطقه تربت حیدریه وضعیت سوخترسانی حوزه عملیاتی را با ارائه آمار مقایسه ای مصرف، تشریح و با بیان نقش برجسته روابط عمومی های ادارات در فرهنگ سازی، تصریح کرد: بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ و صیانت از سرمایه های ملی اجتناب ناپذیر است.

وی در این نشست از تعامل سازنده اصحاب رسانه و خبرنگاران که در انعکاس دستاوردها و اخبار منطقه در جهت شفاف سازی عملکرد سازمان و آگاهی عمومی نقش بسزایی داشتند تشکر کرد و  توجه مدیران روابط عمومی به اطلاع رسانی، انعکاس دستاوردهاو فرهنگ سازی عمومی در جهت آگاه سازی و جلب اعتماد مردم را مورد تاکید قرار داد.

در پایان از علی نیرویی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به عنوان روابط عمومی برتر شهرستان با اهدای لوحی از سوی معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 

روابط عمومی 1

روابط عمومی 2

روابط عمومی 3
روابط عمومی 4

روابط عمومی 5
روابط عمومی 6

لوح تقدیر
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید